Государственное учреждение

«Херсонский областной лабораторный центр Министерства здравоохранения Украины»

Лабораторні дослідження шкідливих виробничих факторів на об’єктах промислового та сільськогосподарського виробництва у 2017 року

Державною установою «Херсонський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» та  її відокремленими структурними підрозділами у 2017 році було проведено лабораторні дослідження шкідливих та небезпечних виробничих факторів на 33 підприємствах області. Виконано 3115 санітарно-гігієнічних досліджень повітря робочої зони, рівнів шуму, вібрації, електромагнітних полів, освітленості, метеофакторів тощо.

 

 Проведено  1075 досліджень хімічних речовин  у повітрі робочої зони та 2040 вимірів фізичних факторів (815 досліджень метеофакторів, 240 вимір  шуму, 7 вібрацій, 24 виміру ЕМП радіочастот ВЧ поля, 18 вимірювання поля промислової частоти,  936 вимірів освітленості).

 

Виявлено перевищення по хімічним показникам, таким як марганець,  залізо, пил рослинного та тваринного походження,  масла мінеральні,  акролеїн та фізичним факторам, таким як шум та показники мікроклімату.   

Невідповідність  досліджень  санітарно - гігієнічним  вимогам обумовлено особливістю технологічного процесу та характером праці на підприємствах зі шкідливими умовами праці.

 

За поточний період фахівцями ДУ «Херсонський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» проведені лабораторно-інструментальні дослідження факторів виробничого середовища та трудового процесу на 14 підприємствах області з метою атестації 54 робочих місць за умовами праці.

         

2018-02-26