Государственное учреждение

«Херсонский областной лабораторный центр Министерства здравоохранения Украины»

Лабораторні дослідження шкідливих виробничих факторів на об’єктах промислового та сільськогосподарського виробництва у 2018 року

  Державною установою «Херсонський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» та  її відокремленими структурними підрозділами у 2018 році було проведено лабораторні дослідження шкідливих та небезпечних виробничих факторів на 38 підприємствах області. Виконано 3210 санітарно-гігієнічних досліджень повітря робочої зони, рівнів шуму, вібрації, електромагнітних полів, освітленості, метеофакторів тощо.

 

   Проведено  1127 досліджень хімічних речовин  у повітрі робочої зони та 2083 вимірів фізичних факторів (1146 досліджень метеофакторів, 176 вимірів  шуму, 41 вібрацій, 16 виміру ЕМП радіочастот ВЧ поля, 6 вимірювання поля промислової частоти,  698 вимірів освітленості).

 

  Виявлено перевищення по таким хімічним речовинам, як марганець, залізо, пил рослинного та тваринного походження, масла мінеральні, ангідрид сірчистий, акролеїн та фізичним факторам, таким як шум, вібрація, показники освітлення та мікроклімату.   

 

  Невідповідність  досліджень  санітарно - гігієнічним  вимогам обумовлено особливістю технологічного процесу та характером праці на підприємствах зі шкідливими умовами праці.

 

  За 2018 рік фахівцями ДУ «Херсонський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» проведено 1670 лабораторно-інструментальних досліджень факторів виробничого середовища та трудового процесу на 14 підприємствах області з метою атестації 111 робочих місць за умовами праці.

2019-02-25