Государственное учреждение

«Херсонский областной лабораторный центр Министерства здравоохранения Украины»

Лабцентр здійснює дослідження факторів виробничого середовища, важкості та напруженості трудового процесу для атестації робочих місць за умовами праці на підприємствах

     ДУ «Херсонський обласний лабораторний центр МОЗ України» здійснює санітарно-гігієнічні дослідження факторів виробничого середовища, важкості та напруженості трудового процесу для атестації робочих місць за умовами праці на  підприємствах, в  установах та  організаціях Херсонської області.


     Свідоцтво №0034 від 14.04.2016 року  на право проведення вище зазначених досліджень видане атестаційною комісією Міністерства охорони здоров’я України та дійсне до 14.04.2019 року.


     Вартість робіт  за виконання лабораторно-інструментальних досліджень здійснюється відповідно Постанови Кабінету Міністрів України від 27 серпня 2003 року №1351 «Тарифи  (прейскуранти) на роботи і послуги, що виконуються і надаються за плату установами та закладами державної санітарно-епідеміологічної служби», та є найнижчими в області.


     Лабораторний центр запрошує до співпраці представників підприємств, установ та організацій з питань проведення досліджень для атестації робочих місць.

2018-02-08