Государственное учреждение

«Херсонский областной лабораторный центр Министерства здравоохранения Украины»

Про результати лабораторних дослідженьводи відкритих водоймищ за 9 місяців 2018 року

Згідно з вимогами санітарного законодавства та Державними програмами охорони водоймищ, фахівцями ДУ «Херсонський обласний лабораторний центр МОЗ України» та її відокремлених структурних підрозділів постійно здійснюються лабораторні дослідження води відкритих водоймищ.

 

За 9 місяців 2018 року за санітарно-хімічними показниками було досліджено 643 проби річкової води, з яких 47 (7,3%) проб не відповідали нормативам. Проби річкової води за санітарно-хімічними показниками не відповідала вимогам санітарних правил і норм із р.Інгулець за вмістом сухого залишку, хлоридів, сульфатів у Високопільському районі та із р.Дніпро в межах м.Херсон за вмістом розчиненого кисню, хімічному та біологічному споживанню кисню (ХСК та БСК5).  

 

Також досліджено 639 проб морської води за санітарно-хімічними показниками, усі проби відповідали вимогам санітарних правил і норм.

 

За мікробіологічними показниками досліджено 1196 проб річкової води, з яких 12 проб (1,9%)  не відповідали вимогам санітарних правил і норм по індексу ЛКП  у мм.Гола Пристань та Олешки, а також 1066 проб морської води, з яких 1 проба  (0,1%) не відповідала нормативам по індексу ЛКП у м.Скадовськ.

 

Крім цього, досліджено 606 проб річкової води та 505 проб морської води  за паразитологічними показниками,  усі проби відповідали вимогам санітарних правил і норм. 

2018-11-29