Державна установа

«Херсонський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України»

Про результати лабораторних досліджень води відкритих водоймищ за І півріччя 2016 року

    

Відповідно Тимчасової програми моніторингу р.Дніпро та її притоків, Каховського водосховища, Загальнодержавної програми охорони та відтворення довкілля Азовського і Чорного морів, а також за місцями рекреаційного та оздоровчого водокористування (пляжами) фахівцями ДУ «Херсонський обласний лабораторний центр МОЗ України» та її відокремлених структурних підрозділів постійно здійснюються лабораторні дослідження води відкритих водоймищ.

У І півріччі поточного року досліджено за санітарно-хімічними показниками 361 проба річкової та 208 проб морської води, за мікробіологічними показниками – 875 проб річкової води та 366 проб морської води.

         За результатами лабораторних досліджень якість річкової та морської води за санітарно-хімічними показниками відповідала вимогам санітарних норм і правил, за мікробіологічними показниками проби річкової води, які були відібрані у встановлених створах, не відповідали вимогам санітарних правил і норм в 0,5% проб (р.Інгулець Високопільський і Великоолександрівський райони та р.Дніпро500 мвище впадіння  р.Інгулець Білозерського району). Морська вода відповідала вимогам санітарних правил і норм.

2016-08-18