Государственное учреждение

«Херсонский областной центр контроля и профилактики заболеваний Министерства здравоохранения Украины»

Про результати лабораторних досліджень води відкритих водоймищ за І півріччя 2022 року

Згідно з вимогами санітарного законодавства та Державними програмами охорони водоймищ, фахівцями ДУ «Херсонський обласний центр контролю та профілактики хвороб  Міністерства охорони здоров’я України» та її відокремлених структурних підрозділів постійно здійснюються лабораторні дослідження води відкритих водоймищ.

 

За 6 місяців 2022 року за санітарно-хімічними показниками було досліджено 152 проби річкової води, з яких 4 (2,6%) проби не відповідали нормативам з р.Каланчак  у межах смт Каланчак за запахом та прозоро сті.

Досліджено за мікробіологічними показниками 288 проб річкової води, 12 (4,2%) проб річкової води не відповідали нормативам із р.Дніпро, в межах м.Херсон за індексом ЛКП, індексу ентерококів і колі-фагам.  

 

За паразитологічними показниками досліджено 165 проб річкової води, усі проби відповідали вимогам санітарних правил і норм

Також досліджено 120 проб морської води за санітарно-хімічними, 118 проб за мікробіологічними та 18 проб за паразитологічними  показниками, усі проби відповідали вимогам санітарних правил і норм.

 

Про стан якості води відкритих водоймищ постійно інформуються місцеві органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування.

2022-08-30