Державна установа

«Херсонський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України»

Перелік наказів за лютий 2021 року


з/п

Найменування суб’єкта нормотворення*

Вид
доку-мента

Дата прийняття акта та його номер

Повна назва акта

Короткий зміст акта, що розкриває предмет його правового регулювання

При-мітки**

1

 

2

3

4

5

6

1.

 

Наказ

10.02.2021

№ 12

Про проведення інвентаризації

У зв’язку з ревізією окремих питань фінансово-господарської діяльності, зокрема з питань використання коштів державного бюджету, а також коштів, отриманих з інших джерел, для забезпечення заходів, спрямованих на боротьбу з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом  SARS CoV-2, яку здійснює Управління південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області у Державній установі  «Херсонський обласний лабораторний центр МОЗ України» (далі – ДУ «Херсонський ОЛЦ МОЗ України»), провести повну інвентаризацію товарно-матеріальних цінностей з перевіркою їх фактичної наявності та документального підтвердження станом на 10 лютого 2021 року у лабораторії особливо небезпечних інфекцій ДУ «Херсонський ОЛЦ МОЗ України». Організацію інвентаризації та контроль за її проведенням покласти на постійно діючу інвентаризаційну комісію.

 

2.

 

Наказ

10.02.2021

№ 13

Про проведення службового розслідування

Під час розгляду листа головного лікаря КНП «Білозерський ЦПМСД» від 29.01.2021 року № 89 щодо надання результатів аналізу ПЛР-тесту пацієнтки ЦПМСД, виявлено ще 4-х осіб, позитивні результати аналізів молекулярно-генетичного дослідження на  COVID-19 яких не були оформлені належним чином у лабораторії особливо небезпечних інфекцій ДУ «Херсонський ОЛЦ МОЗ України» та не направлені до лікувально-профілактичних закладів, які надали матеріал на дослідження. З метою об’єктивної перевірки фактів та з’ясування вищевикладених обставин, створити комісію з проведення службового розслідування. Голові комісії надати на затвердження акт про результати службового розслідування та матеріали службового розслідування. 

 

3.

 

Наказ

19.02.2021

№ 14

Про заміну матеріально відповідальної особи

У зв’язку зі зміною матеріально відповідальної особи лабораторії особливо небезпечних інфекцій відділу епідеміологічного нагляду (спостереження) та профілактики інфекційних захворювань ДУ «Херсонський ОЛЦ МОЗ України», створити робочу комісію для проведення інвентаризації та передачі матеріальних цінностей. Призначити відповідальну особу за збереження майна лабораторії та укласти з нею договір матеріальної відповідальності.

 

4.

 

Наказ

19.02.2021

№ 15

Про введення в дію Положення про порядок надання платних послуг та виконання робіт, що надаються ДУ «Херсонський ОЛЦ МОЗ України»

Відповідно до розділу У п.5 Статуту ДУ «Херсонський ОЛЦ МОЗ України» від 19.10.2020  № 2361, керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 15.10.2002 № 1544 «Про затвердження переліку робіт і послуг у сфері забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення, які виконуються та надаються за плату», наказом ДУ «Херсонський ОЛЦ МОЗ України» від 23.05.2019 № 43 «Про затвердження тарифів (прейскурантів) на роботи і послуги, що виконуються і надаються за плату ДУ «Херсонський ОЛЦ МОЗ України» із змінами та доповненнями та у зв’язку з рухом кадрів, ввести в дію Положення про порядок надання платних послуг та виконання робіт, що надаються ДУ «Херсонський ОЛЦ МОЗ України» з 19 лютого 2021 року. Попередній наказ втратив чинність.

 

5.

 

Наказ

26.02.2021

№ 16

Про затвердження складу комісії з розрахунку тарифів на послуги, що надаються за плату ДУ «Херсонський ОЛЦ МОЗ України»

Відповідно до статті 35 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», Постанови Кабінету Міністрів України від 17 вересня 1996 року № 1138 «Про затвердження переліку платних послуг, які надаються в державних і комунальних закладах охорони здоров’я та вищих медичних навчальних закладах» (зі змінами та доповненнями) та Статуту ДУ «Херсонський ОЛЦ МОЗ України», в звязу з виробничою необхідністю створити комісію для проведення додаткових розрахунків тарифів на послуги, які надаються за плату ДУ «Херсонський ОЛЦ МОЗ України». Попередній наказ втратив чинність.

 

2021-03-12