Державна установа

«Херсонський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України»

Про реєстрацію групового випадку інфекційних хвороб в смт.Лазурне Скадовського району Херсонській області

24.07.2019 до Скадовського міжрайонного відділу ДУ «Херсонський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» надійшла інформація про випадки захворювання на гострий гастроентерит у  16 осіб, які знаходилися у спортивно-оздоровчому таборі «Буревісник» смт. Лазурне. Усі захворілі з групи дітей, яка  прибула 15.07.2019 року на спортивні збори з м.Шостка Сумської області.

 

Зі скаргами на нудоту, блювоту, біль в животі, пронос, підвищення температури тіла (37,2-38,5 С) до Скадовської ЦРЛ було  госпіталізовано 14 осіб.

Для з’ясування причин та обставин виникнення захворювань Скадовським міжрайонним відділом ДУ «Херсонський обласний лабораторний центр МОЗ України» невідкладно розпочато комплекс протиепідемічних заходів та епідеміологічне розслідування. Інформація про виникнення епідускладнення оперативно направлена  до Скадовської районної державної адміністрації та  до Скадовського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Херсонській області.

 

Під час епідеміологічного розслідування для проведення бактеріологічних, фізико-хімічних лабораторних досліджень відібрано добові проби страв, проби питної води, змиви з обладнання, посуду, інвентарю на харчоблоці табору.

 

Етіологічний фактор, джерело збудника інфекції та обставини, що сприяли виникненню випадків інфекційних хвороб, встановлюються. Проведення протиепідемічних, профілактичних заходів та лабораторних досліджень триває.

 

 

2019-07-25