Державна установа

«Херсонський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України»

Про результати лабораторних досліджень води відкритих водоймищ за І півріччя 2021 року

  Згідно з вимогами санітарного законодавства та Державними програмами охорони водоймищ, фахівцями ДУ «Херсонський обласний центр контролю та профілактики хвороб  Міністерства охорони здоров’я України» та її відокремлених структурних підрозділів постійно здійснюються лабораторні дослідження води відкритих водоймищ.

   За 6 місяців 2021 року за санітарно-хімічними показниками було досліджено 348 проб річкової води, з яких 2 (0,6%) проби не відповідали нормативам з р.Каланчак  у межах смт Каланчак за запахом та прозорісті.

   Досліджено за мікробіологічними показниками 584 проби річкової води та 260 проб - за паразитологічними показниками. За мікробіологічними та  паразитологічними показниками усі проби відповідали нормативам.

   Також досліджено 177 проб морської води за санітарно-хімічними, 219 проб за мікробіологічними та 40 проб за паразитологічними  показниками, усі проби відповідали вимогам санітарних правил і норм.

   Про стан якості води відкритих водоймищ постійно інформуються місцеві органи  виконавчої влади та органи місцевого самоврядування, територіальні органи Держпродспоживслужби.

2021-09-24